Robíme veci inak!

Spoločnosť BH Steel, s.r.o. bola založená v roku 2013 ako predajca špecializujúci sa v oblasti hutného materiálu. Našim cieľom je poskytnúť kvalitný a rýchly servis pri dodávkach materiálu ako i vysokoodbornú poradenskú činnosť.

Opierame sa o viac ako dvadsaťročné skúsenosti pri predaji hutného materiálu.

Cieľom nášho servisu je dokázať nášmu zákazníkovi ponúknuť najvhodnejšiu (najekonomickejšiu) variantu pri dodržaní maximálnej kvality.
Naše služby sme rozšírili o dodávky ohýbanej betonárskej ocele ,ktorú Vám spracujeme na základe výkresovej dokumentácie a dodáme priamo na Vašu stavbu presne podľa požadovaného harmonogramu.

Okrem dodávok štandardného hutného materiálu ako sú nosníky HAE, HEB, HEM, IPE, INP, UNP, UPE, UE, rovnoramenné uholníky, nerovnomerné uholníky, T profily, tyče ploché, tyče kruhové, tyče štvorcové, plechy pozinkované, plechy valcované za studena, plechy valcované za tepla, ponúkame aj kvarto plechy veľkých rozmerov 2,5m x 13,5 m a iné výrobky z produkcie českých, poľských, ukrajinských, maďarských ako aj západoeurópskych hutí.

Ponúkame aj možnosť dodania plechov delených presne na mieru podľa rozmerov a požiadaviek zákazníka. Dodávky dokážeme zabaliť na špeciálne vyrobené palety vyrobené presne na mieru podľa požiadaviek. Pri dodávkach pásky dokážeme variabilne nastaviť vnútorný priemer zvitku podľa požadovaných kritérií.

Tešíme sa na Vás a sme pripravení okamžite reagovať na Vaše dopyty. Veríme, že budete s našimi službami spokojní v maximálnej miere, pretože sa držíme hesla: „ROBÍME VECI INAK!“